Stracone dzieciństwo

28 października 2019

Do tej pory w krajach arabskich nie są rzadkie przypadki poślubiania małych dziewczynek przez dorosłych mężczyzn. Jest to w wielu przypadkach transakcja handlowa i sposób na pozbycie się kolejnej niechcianej dziewczynki z domu. Wiele z tych dziewczynek czeka tragiczny los - utracą dzieciństwo, będą wykorzystywane jako tania siła robocza dla rodziny męża bez możliwości zmiany swojego położenia. Jednak jest jeszcze tragiczniejszy aspekt takich "małżeństw" - wiele dziewczynek doznaje trwałych obrażeń lub nawet umiera po nocy poślubnej ze swoim mężem.

Nie inaczej było w przypadku tej historii. Trzydziestoletni mężczyzna poślubił ośmioletnią dziewczynkę na jednej z afgańskiej wsi. W czasie nocy poślubnej mężczyzna próbował odbyć stosunek seksualny, jednak dziewczynka nie była do tego gotowa. Ten nie okazał jej cienia litości - rozciął pochwę nożem i zgwałcił, po czym zostawił dziewczynkę, która bardzo mocno krwawiła. Po kilku godzinach ośmiolatka zmarła. 

Więcej szczegółów tej wstrząsającej historii przeczytacie na: https://pinbook.pl/szokujace/30-latek-ozenil-sie-z-8-latka