Księżną Kate

3 grudnia 2019

Takie pogłoski pojawiły się, gdyż księżną Kate widywano na oddziale położniczym londyńskiego szpitala Kingston Hospital.

Kate Middleton jest ulubienicą Brytyjczyków i najbardziej popularną na świecie członkinią rodu królewskiego. Mimo, iż prawdopodobnie niebawem zostanie królową, pozostaje tak blisko ludu, jak to możliwe. Zdarza się jej ubierać w sieciówkach, podróżuje komunikacją miejską a niektórym z jej poddanych udało się ją nawet spotkać w... pubie. 

Księżna Cambridge intensywnie udziela się charytatywnie. Od dnia ślubu, na którym poprosiła o wsparcie własnej fundacji, objęła patronatem liczne organizacje, wśród których znajduje się Królewska Wyższa Szkoła Położników i Ginekologów, co podajemy za https://pinbook.pl/gwiazdy/kate-middleton-potajemnie-pracowala-na-oddziale-polozniczym. Funkcję tę pełniła wcześniej, do 2018 roku, królowa Elżbieta II. Zainteresowania Kate są bezpośrednio związane z jej macierzyństwem: księżna jest matką trójki dzieci. Pasjonuje się rozwojem fizycznym i emocjonalnym maluchów. Wszystko to przyczyniło się do decyzji  o podjęciu dwudniowej pracy na oddziale położniczym londyńskiego Kingston Hospital. Dzięki temu księżna mogła nie tylko dogłębnie poznać, jak funkcjonuje taka placówka, ale także promować i wcielać w życie własne idee. I to było właśnie przyczyną pojawienia się Kate na oddziale położniczym: pogłoski o kolejnej ciąży okazały się fałszywe.